Zimní olympiáda dětí a mládeže 2018

03.02.2018 - 14:09

Jsme báječná třída! Co se týká různých formálních záležitostí či studentských povinností, máme se možná ještě co učit. Ale jde-li do tuhého, dokážeme podivuhodné věci. Například jsme se všichni nominovali na Olympijské hry! Všichni, až na pár marodů, kteří kdyby nešťastně neonemocněli, nominovali by se též! A bylo nás vidět ve všech disciplínách! V alpských, běžeckých, biatlonu, krasobruslení, v ledním hokeji, v orientačním běhu na lyžích, v rychlobruslení, snowboardingu, tanci… Všude, kam jste se na „Zimních olympijských hrách dětí a mládeže“ podívali, byla naše třída! Všichni stejné dresy a čepice s bambulí!

Ano, přiznávám tu maličkost -  nezávodili jsme. Zapisovali jsme výsledky do počítače, vytvářeli tabulky, někteří z nás se oblékli do masek maskotů – klokanů. Prostě jsme byli vždy a všem k dispozici a myslím, že jsme odvedli dobrou práci. Malá, nikoliv bezvýznamná kolečka v mechanismu, vytvářejícím podmínky pro mladé sportovce. Aby mohli jezdit, skákat, střílet a třeba i hrát šachy.

Myslím, že jsme v dobrém smyslu slova, reprezentovali naši školu, která – mimo nás – poskytla organizátorům a sportovcům her i zázemí internátu a vydatnou stravu v jeho jídelně. Medaili domů nevezeme. Ale byl to týden, kdy jsme byli vidět a své fanoušky jsme nezklamali. Prostě báječná třída!

Ruda z V,W.1A

Více informací a fotografií naleznete na Facebooku nebo na webových stránkách: odm.olympic.cz/2018