Bramborová medaile z celostátní přehlídky SOČ

18.06.2018 - 07:24
Barbora Motlová

V rámci 40. celostátní přehlídky Středoškolská odborná činnost (SOČ) bylo prezentováno a hodnoceno téměř 280 titulů soutěžních prací, které dokázali středoškolští studenti v rámci soutěže vytvořit na poli odborné práce a vědy. Soutěž hostilo Slovanské gymnázium v Olomouci o víkendu 15. až 17. června.

Naše čerstvá maturantka Barbora Motlová (S4.C) reprezentovala Pardubický kraj v kategorii 12: Tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie. Za svoji práci s názvem Lapbook a jeho efektivita sklidila po prezentaci od členů odborné poroty pochvalu a prakticky jí nebylo nic vytknuto. Jeden z porotců dokonce vyzdvihl její výbornou práci s odbornou literaturou při sestavování teoretické části, provázanost cíle, úkolů a obsahu práce, samotné provedení experimentů a ověření hypotézy pomocí jednoduché analýzy. Na Bářině vystoupení byl dokonce přítomen předseda Ústřední poroty Jakub Fischer.

Na celostátní úrovni už ale není lehkých soupeřů a všechny soutěžní práce byly na vysoké úrovni. Přesto v závěrečném hodnocení získala Bára skvělé 4. místo.

Výsledková listina Výsledková listina rozdělená dle krajů