• Mezinárodní seminář

29.10.2017 - 10:58

Mezinárodní kontaktní seminář E-twinning v Krakově 5.- 8.10.2017

V říjnu proběhl v polském Krakově mezinárodní kontaktní seminář pro učitele středních odborných škol z evropských zemí, kteří měli zájem zapojit svoji školu do programu E-twinning a Erasmus+.

V pátek jsme...

• PRAXE STUDENTŮ VYŠŠÍ ODBORNÉ ŠKOLY V PŘEDŠKOLNÍCH ZAŘÍZENÍCH V GB

03.06.2013 - 00:00
    Březen 2013

Hlavním cílem projektu byla souvislá třítýdenní pedagogická praxe studentů vyšší odborné školy v předškolních zařízení ve Velké Británii. Studentky druhého a třetího ročníku oboru předškolní pedagogika pracovaly ve státních, soukromých a církevních mateřských školách. Dvě studentky měly možnost pracovat ve škole pro hendikepované děti a mládež. Studentky prokázaly schopnost pracovat v cizojazyčném prostředí a přenést teoretické znalosti do praxe. Byly schopné komunikovat s anglickými učitelkami, dětmi i ostatními lidmi, kteří zajišťovali jejich zázemí. Každý den si podle pokynů svých vedoucích učitelů připravovaly aktivity pro děti, organizovaly a vedly děti. Výsledky své práce hodnotily v závěru každého pracovního dne.